APIE MUS

Uždaroji akcinė bendrovė „Jordė“ – nuo 2001-ųjų metų sėkmingai veikianti krovinių pervežimo ir ekspedijavimo paslaugų įmonė.

Veiklą pradėjusi kaip V. Žukausko individuali įmonė, 2007 metais įmonė buvo reorganizuota į uždarąją akcinę bendrovę, jos pavadinimui pasirinko Skandinavų deivės – Žemės personifikacijos Jordės vardą.

UAB „Jordė“ dirba patyrusi profesionalų komanda – pradedant vadovais ir baigiant vilkikų vairuotojais.

Nuolat atnaujinamas įmonės vilkikų ir puspriekabių parkas. Krovinių gabenimui naudojami ne senesni nei 3 metų EURO5 klasės vilkikai su tentinėmis puspriekabėmis bei puspriekabėmis – šaldytuvais.

2015 metais UAB „Jordė“ gavo „Gazelė 2015“ apdovanojimą, kuris pažymi, kad įmonė yra viena iš sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai besivystančių Lietuvoje. Taip pat buvome įvertinti ir Creditinfo Lietuva „Stipriausi Lietuvoje 2015“ sertifikatu, patvirtinančiu, kad esame patikimi, laiku vykdome ir yra didelė tikimybė, kad vykdysime savo finansinius įsipareigojimus.

Siekiame, kad mūsų komanda būtų stipri savo paslaugumu, operatyvumu, draugiškumu klientams bei partneriams, o mūsų paslaugos būtų vertinamos kaip kokybiškos, profesionalios ir sąžiningos.